• Reklamy pouze sem.
  • Chces se stat mym SB?klikni sem.
  • Hlasuj o nej video od Lady Gagy tady.
  • Prihlas se do sonbu tady!!
  • Koukni na mojí mondozoo tady!!
  • Zápis SB!!Do 16.4. !!Zapiš se tady.

the sims 2-kody

31. prosince 2009 v 12:55 | ja |  the Sims 2
Ahoj!protoze hraju sims2 tak tam pouzivam ruzne kody a tak sem vam jich na internetu par nasla doufam ze je vyuzijete(kdo hraje sims2).

Cheaty se zadávají tak, že stiknete během hry tyto klávesy: "CTRL" a "SHIFT" a písmeno "C" otevřete se vám okno konzole, v němž lze zadat následující cheaty.
Standardní cheaty :
katchingpřidá 1 000 simoleonů
motherlodepřidá 50 000 simoleonů
autopatch on/off
pomocí tohoto kódu můžete znovu zapnout zobrazování upozornění, pokud je k dispozici aktualizace hry Sims 2. Použijte příkaz Autopatch on a přejděte do prohlížeče vlastního obsahu (malé tlačítko se sněhovou vločkou na UCP v sousedství). Je-li k dispozici aktualizace, zobrazí se dotaz, zda ji chcete stáhnout
moveobjects on/off
zapne/vypne přesouvání objektů - můžete pohybovat vším s čím normálně hýbat nelze
aging on/off
zabraňuje stárnutí Simíků. Může dojít k narušení pečlivě nastavené herní rovnováhy a malý Pepík nikdy nevyroste, proto tento kód používejte opatrně.
vsync on/off
vypnutím se výrazně zlepší výkonnost, ale zároveň množství grafických chyb
strechSkeleton [X]velikost vašeho sima odpovidá hodnotě X (1= správná velikost, 0.5 = o polovinu menší, 2.0 = dvojnásobně velký atd.)
sethour Xzmění čas, X jsou hodnoty od 1 do 23
slowMotion X
kód slowMotion vyžaduje jeden parametr X- nastavení "pomalosti" (například slowMotion 4). Tato hodnota je v rozsahu 0 až 8, kde 0 je normální rychlost a 8 je nejpomalejší rychlost
expandzvětšení nebo zmenšení okna pro zadávání kódů
exitzavře cheatovací konzoli
helpvypíše všechny cheaty
help jméno cheatuzobrazí informace o zvoleném cheatu


Cheaty použitelné v sousedství:
deleteAllCharactersvymaže všechny simy ze "sousedství"
TerrainType desert/temperatepřepínání mezi dvěma typy terénu


Cheaty pro práci s vytvářením filmů:
boolProp enablePostProcessing true/false
Umožňuje použití kódů pro dodatečné zpracování (viz níže), které jsou užitečné při vytváření filmů (viz také níže). Tento kód je možné úspěšně použít, jen pokud máte grafickou kartu podporující funkci stínování pixelů (pixel shaders). Použijete-li tyto kódy a vaše karta stínování pixelů nepodporuje, pak obrazovka s největší pravděpodobností částečně zčerná a normální zobrazení bude možné obnovit teprve vypnutím kódu "enablePostProcessing". Jestliže zapnete dodatečné zpracování a filmové scény, může při přehrávání filmových scén docházet k nežádoucím grafickým efektům.
bloom [r g b x]
(rgb je barva) (x je hodnota "rozkvetení") [0.0 - 1.0] - ento kód přidá efekt rozmazání, podobně jako při vzpomínkách hlavních hrdinů v komediálních seriálech. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.
vignette [středX středY X]
(X je faktor viněty) [0.0-1.0] - přidá efekt rozmazání z nastaveného středu. Zadáním kódu "vignette 0.5 0.5 0.5" dosáhnete mírného rozmazání u okrajů obrazovky. Nastavení "vignette 0.5 0.5 1.0" je maximální rozmazání okrajů. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.
filmGrain [hodnota]
[0.0-1.0] = obrazovka bude zrnitá, podobně jako film. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.
letterBox [hodnota]
[0.0-0.4] - nastaví efekt širokoúhlého zobrazení. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.


Parametry příkazového řádku:
-wrežim zobrazení v okně
-frežim celé obrazovky
-nosoundspuštění bez zvuku
-r800x600spuštění v rozlišení 800 x 600
-r(Š)x(V)spuštění v rozlišení (šířka) x (výška)
Chcete-li spustit hru The Sims 2 v okně, vytvořte nejprve zástupce hry klepnutím pravým tlačítkem myši na soubor Sims2.exe a zvolením příkazu Vytvořit zástupce. Potom klepněte pravým tlačítkem myši na tohoto zástupce a vyberte příkaz Vlastnosti. Na konci řádku Cíl napište mezeru a text "-w" (bez uvozovek). Klepněte na tlačítko OK a spusťte hru poklepáním na zástupce. Pokud je hra spuštěna v okně, můžete snáze přepínat mezi různými programy. Pamatujte však, že jsou-li současně s hrou The Sims 2 spuštěny jiné programy, bude nepříznivě ovlivněn výkon hry. Mějte také na paměti, že v režimu v okně nefunguje posouvání přesunutím kurzoru k okraji obrazovky. Pokud se setkáte s jakýmikoliv grafickými anomáliemi, ujistěte se, že vaše plocha je nastavena na 32bitový režim barev.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euka Euka | Web | 17. února 2010 v 15:35 | Reagovat

supř!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama